ORT
  • est
  • rus

Õpetajad



Zoja Fridel- algõpetus zoja.fridel@jkool.tln.edu.ee
Svetlana Špitšak - algõpetus svetlana.spitsak@jkool.tln.edu.ee
Svetlana Šambalova - algõpetus svetlana.sambalova@jkool.tln.edu.ee
Veronika Armon - algõpetus veronika.armon@jkool.tln.edu.ee
Kirsti Mõisja - eesti keel kirsti.moisja@jkool.tln.edu.ee
Natalia Prigorovskaja - eesti keel ja kirjandus  natalia.prigorovskaja@jkool.tln.edu.ee
Maiu Vendla - eesti keel maiu.vendla@jkool.tln.edu.ee
Zinaida Jevgrafova - inglise keel zinaida.jevgrafova@jkool.tln.edu.ee
Taisia Mihhailova - inglise keel taisia.mihhailova@jkool.tln.edu.ee
Irina Tihhonova - inglise keel irina.tihhonova@jkool.tln.edu.ee
Inna Kandel - muusika, heebrea keel inna.kandel@jkool.tln.edu.ee
Faina Gabovitš - vene keel ja kirjandus faina.gabovits@jkool.tln.edu.ee
Anna Šats - vene keel ja kirjandus, juudi kirjandus anna.sats@jkool.tln.edu.ee
Tatjana Šuljeva - vene keel ja kirjandus tatjana.suljeva@jkool.tln.edu.ee
Klara Bogdanova - vene keel ja kirjandus  klara.bogdanova@jkool.tln.edu.ee
Innessa Savina -  ajaligu, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus innessa.savina@jkool.tln.edu.ee
Sergei Zvonarjov - ajalugu sergei.zvonarjov@jkool.tln.edu.ee
Rozalija Gapon - inimeseõpetus, bioloogia rozalija.gapon@jkool.tln.edu.ee
Irina Solovjova - keemia irina.solovjova@jkool.tln.edu.ee
Ljubov Tomaš - matemaatika, füüsika ljubov.tomas@jkool.tln.edu.ee
Tatjana Kermas - matemaatika tatjana.kermas@jkool.tln.edu.ee
Luiza Tšagava  - matemaatika luiza.tsagava@jkool.tln.edu.ee
Niina Botina - arvutiõpetus
botinajk@gmail.com
Dmitri Rõbakov - ajalugu, eesti ajalugu, ühiskonnaõpetus dmitri.robakov@jkool.tln.edu.ee
Larissa Lutško - kunst, tehnoloogiaõpetus larissa.lutsko@jkool.tln.edu.ee
Sofia Green - kehline kasvatus sofia.rozova@jkool.tln.edu.ee
Hindrek Oks - kehline kasvatus hindrek.oks@jkool.tln.edu.ee
Žanna Aronštam - majandusõpetus zanna.aronstam@jkool.tln.edu.ee
Tatjana Ehatamm - psühholoog  tatjana.ehatamm@jkool.tln.edu.ee
Lev Kempa - juudi tavad lev.kempa@jkool.tln.edu.ee
Jelena Rodionova - logopeed jelena.rodionova@jkool.tln.edu.ee
Aleksandr Zdankevits- juudi ajalugu a.zdankevits@gmail.com
Oksana Lissoboi - kunst oksana.lissoboi@jkool.tln.edu.ee
Elena Berngard - inimeseõpetus jelena.berngard@jkool.tln.edu.ee
Timur Rubin - infojuht timur.rubin@jkool.tln.edu.ee
Daniel Libman - riigikaitse libman.danielest@gmail.com
Marika Tulupova - geograafia marika.tulupova@jkool.tln.edu.ee