Riigihanke info

Tallinna Juudi Kool ei ole iseseisvalt riigihankeid läbi viinud. Kõik riigihanked viiakse läbi Tallinna Haridusameti kaudu. Tallinna Haridusametis läbiviidavate riigihangete kohta on info leitav siit.

Kättesaadavad riigihangete registrist.

Riigihangete seaduse leiab siit.

Hetkel koolis aktiivseid riigihankeid ei ole.

Tallinna Juudi Kool (registrikood 75017685) soovib sõlmida hankelepingut, mille eesmärk on lihtsustatud korras tellitava teenuse tellimine (edaspidi lihtteenuse hange).

Riigihanke kuulutuse avaldamise kuupäev: 25. juuni 2014.

Lihtteenuse hanke nimetus: Toitlustamisteenuse osutamine Tallinna Juudi Koolis.

Lihtteenuse hanke lühiiseloomustus: Toitlustamisteenuse osutamine ja korraldamine Tallinna Juudi Kooli õpilastele. Edukaks osutunud pakkujaga sõlmitakse leping viieks aastaks.

Eduka pakkumuse valiku kriteeriumid: Edukaks osutub konkursi tingimustele vastav kogemustega toitlustusteenust pakkuv ettevõtja, kelle nädala menüü on parima võimaliku hinna ja kvaliteedi suhtes, toitlustusfirmal on eelnev töökogemus vähemalt viis aastat antud teenuse osutamiseks.

Osalemistaotluste esitamise alguskuupäev: 25. juuni 2014

Osalemistaotluste esitamise lõppkuupäev: 01.augusti 2014

Osalemistaotluses esitatavad kohustuslikud andmed: Pakkuja nimi, registrikood, aadress, isiku kontaktandmed.
Pakkumused tuleb esitada paberkandjal hiljemalt 01.augusti 2014 kell 16.00, Karu 16, Tallinn, Igor Lirismani kätte ja e-maili teel: direktor@jkool.tln.edu.ee