Õppeaasta eesmärgid

Tallinna Juudi Kooli
Õppenõukogu nr.   5 29.08.2019.

Tallinna Juudi Kooli 2019/2020 õppeaasta prioriteedid

1.  MÕK rakendamine Tallinna Juudi Kooli õppeprotsessis
  2. Kooli õppekava ja kooli dokumentatsiooni uuendamine ja korrastamine vastavalt seadusandluse uuendamisele.
  3. Tallinna Juudi Kooli traditsioonide ja iseärasuse säilitamine ja arendamine.
  4. Eestikeelsete õppeainete üleminekuks võimaluste ja tingimuste loomine, eestikeelsete õppeainete arvu suurendamine.
  5. Inglise keele C1 eksami või rahvusvahelise kategooriate IELTS, Cambridge sooritamiseks tingimuste ja võimaluse loomine.
  6. Õppematerjalide digitaliseerimine, e-õpiku, e-raamatute, infotehnoloogiavahendite kasutamine õppeprotsessis, STEM-hariduse rakendamine maailma ORT ressursside ja võimaluste asutades.
  7. Rahvusvahelistes ja Eesti riiklikes, World ORT, Iisraeli haridus ministeeriumi, Hevtsiba, Euroopa Liidu programmides ja projektides osalemine.
  8. Õpetajate kutseoskuste ja kompetentsuse pidev arendamine.