Õppeprojekt Toompeal 15,11,2017

15. novembril haridusprojekti raames  meie gümnaasiumi õpilased tutvusid Toompeal  Riigikantselei ja Vabariigi Valitsuse tööga.
Peaministriga vestluse käigus olid arutletud  Eesti eluga seotud aktuaalsed probleemid.
Õppeprogramm jätkus Soome saatkonna residentsis, kus õpilased kohtusid suursaadiku Kirsti Narinen`iga ja diplomaatilise esinduse liikmetega. Visiit oli pühendatud Soome Riigi 100-aastaäevale, arutati küsimisi, mis olid seotud majandus- ja kultuuri koostööprobleemidega meie riikide vahel.
Õppeprogramm lõppes õiguskantsleri kantseleis, kus nõustaja Vladimir Svet tegi lühikese ülevaade  asutuse tööst. Seejärel mitmed meie rühma liikmed osalesid ümarlaua istungis, mille teemaks oli  lapse õigused  tänapäevases Eestis.
Koolipäev toimus programmi MÖK raames, töökeeled olid eesti, vene ja inglise keel.

Dmitri Rõbakov
Ajaloo ja ühiskonnaõpetaja