Noortefilmi Festival „SNOFF 2018“

22. novembril toimus Saue Gümnaasiumi aulas Noortefilmi Festival „SNOFF 2018“. Aitäh kõigile, et oma filmi Saue Noortefilmi Festivalile saatsite.
Autasustamine toimub 29. novembril kell 14.15-15.00 Saue Gümnaasiumi sünnipäeva aktusel.

Tulemused 5. - 9. klasside vanuseastmes on järgmised:
Parim sporditeemaline film: „Joondu! Valvel!“, Raili Stina Reidla (8.klass, Aegviidu Kool)
Parim muusikafilm: „One Day in Dreamland“, Gert Martin Kadastik, Rauno Mikser (8. klass, Tallinna 21. Kool)
Parim intervjuu: „Kuidas möödus suvi?“ Kristjan Hõbessalu, Sander Reinsoo, Raul Timmermann, Aksel Tähepõld, Mathias Johann Vilokas, Markus Suigusaar (5.B klass, Saue Gümnaasium)
Parim romantiline film„Uus õpilane“, Alina Serkutan  (Tallinna Juudi Kool) 9 класс: Tomas Strotsjak Barata, Carolina Golimbijevskaja, Mark Kruglov
8 класс: Milena Volosko
7 класс: Mark Jurgen, Anna-Liisa Laas

Parim räpp: „7plussi - #me ei vingu“, Kathleen Pääsuke, Karolina Parilova, Anastasia Tunka, Anita Medvedeva (8. klass, Tallinna Pääsküla Kool)
Parimad spordiuudised: „Spordiuudised“, Endrik Alliksaar, Kristofer Kerno, Hendrik Orusalu, Lauri Poom, Juhan Markus Männik (5.C klass, Saue Gümnaasium)
Parim reklaam: „Meediaklubi reklaam“, Edgar Sobolevski (7. klass, Tallinna Läänemere Gümnaasium)
Parim anekdoot: „Sketš“, Jasper Toots, Märten Kohl, German Tambrikas, Romet Posti, Roland Aaren, klass Erik Võrklaev, Timo Kaarus, Mart Johannes Min, Kren Leppik, (6.C ja 7.A klassid Saue Gümnaasium)
Parim naljafilm: „Do you speak english?“ (8. klassi rühmatöö, Tallinna Tehnikagümnaasium)